دوره آموزش پاورپوینت
دوره مجازی
تایید فنی
هدیه دوره
3 ماه پشتیبانی وِیژه

دوره آموزش پاورپوینت

حتما با نرم افزار پاورپوینت آشنایی دارید و یا نام آن را شنیده اید، به خصوص که اگر دانش آموز یا دانشجو بوده اید اما احتمالا همیشه نمی توانستید از امکانات آن به طور کامل استفاده کنید. این نرم افزار که جزء نرم افزار های آفیس شرکت مایکروسافت است، برای ارائه محتوا و مطالب از طریق اسلاید ها استفاده می شود. از این نرم افزار می توانید برای ارائه مقالات، گزارش ها، آموزش، کنفرانس و خیلی موارد دیگر استفاده کنید. در این دوره شما نحوه کار با تمامی ابزار ها، امکانات و قابلیت های این نرم افزار قدرتمند از جمله کار با شکل های گرافیکی، انیمیشن، ترنزیشن و … آشنا خواهید شد.

مایکروسافت پاورپوینت (Microsoft PowerPoint) محصولی از شرکت مایکروسافت است. از این نرم افزار برای ارائه مطالب و محتوا به صورت اسلاید استفاده می شود. فرا گرفتن مهارت های کار با نرم افزار پاورپوینت و به طور کلی مجموعه آفیس، برای هر دانش آموزش، دانشجو، مدرسان و پژوهشگران و … امری ضروری به نظر می رسد. اگر شما بخواهید مطلبی را در مدرسه یا دانشگاه آموزش دهید و یا موضوعی را در کنفرانس و دانشگاه ارائه دهید، این نرم افزار می تواند کمک زیادی به شما کرده و از اتلاف وقت و انرژی شما جلوگیری کند.
در دوره آموزش پاورپوینت تمام قابلیت ها، امکانات و جزئیات این نرم افزار به دانشجویان گرامی آموزش داده خواهد شد تا بتوانند اسلاید های خود را به صورت هر چه حرفه ای تر طراحی کنند.

آشنایی با دوره آموزش پاورپوینت

در این دوره شما 0 تا 100 نرم افزار پاورپوینت را فرا خواهید گرفت. شما ابتدا با ابزار پاورپوینت آشنا شده و یاد می گیرید تا چگونه از آن ها استفاده کنید. تمامی امکانات این نرم افزار از جمله اشکال، انیمیشن ها، ترنزیشن، کار با انواع فایل های رسانه، صدا گذاری و خیلی چیز های دیگر آموزش خواهد داده می شود. در انتها نیز یک بر روی یک پروژه پایانی که در قالب موشن گرافیک پیاده سازی شده است، کار خواهیم کرد.

پیش نیاز های دوره

 • این دوره با توجه به اینکه به صورت کامل و از پایه تا پیشرفته می باشد پیش نیاز خاصی ندارد و کاربران می توانند در کنار این دوره مقالات این دوره ها را هم مشاهده نمایند
 • داشتن یک سیستمی که بتواند تنها نرم افزار های Microsoft Office را به راحتی اجرا کند، کافیست
 • همانطور که گفتیم ساخت پاورپوینت نیاز به دانش قبلی خاصی ندارد. تنها کمی خلاقیت کافیست تا بهترین طراحی ها را داشته باشید
 • و از همه مهم تر، تلاش و پشتکار

پس از اتمام دوره قادر به انجام چه کارهایی هستم؟

 • می توانید انواع اسلاید را به صورت حرفه ای برای ارائه مطالب خود آماده کنید
 • می توانید تیزر های تبلیغاتی بسازید و از طریق آن کسب درآمد داشته باشید

این دوره مناسب چه کسانی است؟

 • تمامی کسانی که نیاز به بستری برای ارائه مطالب خود دارند، از جمله: دانش آموزان، دانشجویان، مدرسین، پژوهشگران و … .
 • گرافیک کاران و علاقمندان به کار های گرافیکی که می توانند موشن گرافیک و تیز های تبلیغاتی بسازند

تفاوت یادگیری به صورت خود آموز با شرکت در دوره های آموزش

هزینه یادگیری به صورت دوره بیشتر از خود آموزی است، اما در یادگیری به صورت خود آموز، فرد خودش تنهاست و اگر به مشکلی برخورد کند، کسی نیست که در لحظه به کمک او بیاید و پشتیبانش باشد. دوره های آموزش معمولا وقت بیشتری را نسبت به روش خود آموز برای شما ذخیره می کند. همچنین مطالب و سر فصل ها در دوره های آموزش سازمان یافته تر و هدفمند تر هستند. حال اینکه در شیوه خود آموزش خود فرد باید به دنبال مطالب بگردد. همچنین در دوره های آموزش همراه با پشتیبانی، همیشه فردی در کنار شما خواهد بود تا مشکلات شما را رفع کرده و راهنماییتان کند.

پروژه پایانی دوره آموزش پاورپوینت

در انتها دوره نیز نحوه پیاده سازی یک یاد خواهید گرفت تا چگونه با استفاده از پاورپوینت یک تیزر تبلیغاتی به صورت موشن گرافیک بسازید.

پشتیبانی

با تهیه این دوره، شما از پشتیبانی 6 ماهه رایگان نیز برخوردار خواهید شد. بنابراین نگران سوالات و درخواست های خود نباشید. تیم پشتیبانی پی وی لرن در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد. می توانید سوالات خود را از طریق بخش نظرات ویژه که مخصوص پشتیبانی دوره های آموزش پی وی لرن است، مطرح کنید.با توجه به رفاه حال دانشجویان محترم و شرایط اقتصادی فعلی، سعی داشتیم تا قیمت معقول و مناسبی را برای این دوره درنظر بگیریم. همچنین محتوای این دوره بسیار با کیفیت بوده و آن را از سایر آموزش های رایگان موجود در اینترنت مجزا می کند. پس از اتمام دوره و یادگیریی، قادر به خلق آثار حرفه ای خواهید بود
بله، در انتهای این دوره یک پروژه پایانی کاملا کاربردی و واقعی درنظر گرفته شده است که مدرس با توجه به محتوای دوره اقدام به پیاده سازی آن می کند
شما می توانید تمام سوالات و درخواست های خود را از طریق بخش نظرات ویژه با مدرس دوره و کارشناسان سایت، مطرح کنید و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت خواهید کرد.

امیر مسعود صالحی

امیر مسعود صالحی

(مدرس دوره های آفیس)

درباره مدرس مدرس دوره های آفیس خلاصه سوابق شغلی سابقه تدریس بصورت آنلاین مدرس دوره های آفیس    


مبالغ به تومان می باشند.


 • جزئیات
 • نوع محتوافیلم آموزشی
 • تعداد جلسات28
 • وضعیت دورهدر حال برگذاری
مبلغ ثبت نام
تومان
تومان
تخفیف
معادل 0 تومان

مزایای خرید یکجا و کامل دوره

 • تخفیف ویژه خرید کل دوره
 • دسترسی به محتوای کامل دوره
 • دسترسی رایگان به آپدیت ها تا ۶ ماه پس از دوره