اگر مایلید در تولید محتوای آموزشی  از جمله ایجاد فیلم های آموزشی از مباحث و نرم افزارهای مرتبط با موضوع های (سیستم عامل , سئو و بهینه سازی , میکس و منتاژ , نرم افزارهای کاربردی , بازی سازی , دیجیتال مارکتینگ , نرم افزار های مهندسی , سیستم های مدیریت محتوا , لینوکس , پایگاه داده , الکترونیک , طراحی و گرافیک , هک و امنیت , برنامه نویسی تحت ویندوز , برنامه نویسی تحت وب و برنامه نویسی موبایل ) با ما همکاری کنید و همچنین از این راه کسب درآمد دائمی داشته باشید ، لطفا اطلاعات خواسته شده در فرم تماس با ما را تکمیل نمایید و آن را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت باشما تماس بگیریم.

چگونه تدریس را شروع کنم ؟

متخصص عزیز تنها کافیست در فرم تماس با ما  اطلاعات تماس  خود را به دقت وارد نمایید و شماره موبایل و آی دی تلگرام یا سروش  را در قسمت (پیام شما) درج نمائید . تا همکاران ما در واحد جذب مدرس با شما ارتباط برقرار نمایند . لذا ارسال رزومه ، تعیین دوره ، مبلغ هر ساعت تدریس و سایر موارد در ارتباط ما با شما بررسی خواهد شد .

شیوه همکاری در آکادمی :

شیوه همکاری به این صورت می باشد که اساتید محترم رزومه ای را از طریق اکانت جمیل  support[@]pvlearn[.]com برای ما پس از صحبت های اولیه و ارسال درخواست خود از طریق  فرم تماس باما ارسال می کنند و سپس دوره آموزشی خود را به صورت دور کار ضبط کرده و بر روری سرورهای ما آپلود می نمایند. سخت افزار مورد نیاز برای اینکار هم تنها یک میکروفون می باشد و با نرم افزارهای مورد تایید ما شروع به ضبط کرده و ارسال می نمایند تسویه حقوق هم پس از اتمام دوره خواهد بود.

 مزایای تدریس در آکادمی :

امکان کسب درآمد از تمامی نقاط کشور به صورت دور کاری
همکاری با جامعه بزرگی از مدرسین کشور
کسب شهرت ، سابقه کاری و رزومه معتبر با تدریس در آکادمی پی وی لرن

 آموزش های رایگان :

آکادمی پی وی لرن برای محتوای رایگان هیچ مبلغی را از تولیدکننده دریافت نخواهد کرد و همواره بازاریابی را بر روی محتوا انجام خواهد داد.

 تماس با ما

در صورت مشکل و یا هر گونه ابهامی در روند کار می توانید با شماره زیر تماس حاصل نمائید هر چند با ارسال فرم تماس با ما همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت .

شماره تماس : 09370968083