دوره آموزش اکسس
دوره مجازی
تایید فنی
کیفیت دوره
پشتیبانی

دوره آموزش اکسس

نرم افزار اکسس یک سیستم مدیریت پایگاه داده است. پایگاه داده نرم افزاری است که داده ها را سازماندهی، مدیریت و دسترسی به آن ها را آسان می کند. شرکت های مختلفی از پایگاه داده اکسس برای مدیریت و ذخیره سازی داده های خود استفاده می کنند. همچنین برخی از برنامه نویسان نیز از اکسس به عنوان پایگاه داده برنامه خود استفاده می کنند. بنابراین، این نرم افزار کاربرد گسترده ای داشته و یادگیری آن یک امتیاز مثبت محسوب می شود که با استفاده از آن می توانید در شرکت های مختلفی استخدام شوید.

مایکروسافت اکسس (Microsoft Access) محصولی از شرکت مایکروسافت است و جزء گروه نرم افزار های Microsoft Office می باشد. اکسس در واقع یک سیستم مدیریت پایگاه داده (DBMS) هست که به شما این امکان را می دهد تا پایگاه های داده خور را ایجاد و مدیریت کنید. پایگاه های داده نیز نرم افزار هایی هستند که انواع داده ها را ذخیره و ساماندهی می کنند و این امکان را به کاربران می دهند تا داده های مورد نظرشان را با استفاده از query ها (پرس و جو) پیدا کرده و آن ها را استخراج و پردازش نمایند.
اگر بخواهیم خلاصه بگوییم، در دوره آموزش اکسس شما یاد می گیرید تا چگونه یک پایگاه داده ساخته، داده ها را وارد آن کرده و چگونه بتوانید روی آن ها را کوئری اجرا کرده و گزارش (خروجی) بگیرید.

آشنایی با دوره آموزش اکسس

دوره آموزش اکسس به صورت کامل و جامع در 7 فصل ارائه و توسط مدرسین مجرب آکادمی پی وی لرن تدریس می شود. در این دوره ابتدا یاد خواهید گرفت تا چگونه نرم افزار اکسس را نصب و راه اندازی کنید. سپس موارد دیگر مانند آشنایی با محیط نرم افزار، ایجاد بانک اطلاعاتی، ایجاد و کار با جداول، توانایی ایجاد پرس و جو (Query)، توانایی استفاده از فرم ها و در نهایت توانایی ساخت گزارش و خروجی را فرا خواهید گرفت.

پیش نیاز های دوره

 • این دوره با توجه به اینکه به صورت کامل و از پایه تا پیشرفته می باشد پیش نیاز خاصی ندارد و کاربران می توانند در کنار این دوره مقالات این دوره ها را هم مشاهده نمایند
 • داشتن یک سیستمی که بتواند تنها نرم افزار های آفیس را به راحتی اجرا کند، کافیست
 • و از همه مهم تر، تلاش و پشتکار

پس از اتمام دوره قادر به انجام چه کارهایی هستم؟

 • شما می توانید در شرکت هایی که نیروی کار متخصص اکسس می خواهند، استخدام شوید
 • می توانید انواع بانک اطلاعاتی را ایجاد کرده و از آن ها گزارش بگیرید

این دوره مناسب چه کسانی است؟

 • کارمندان و افرادی که قصد دارند تا در شرکت هایی که نیروی کار متخصص اکسس می خواهند، استخدام شوند
 • برنامه نویسان که برای برنامه ها و نرم افزار های خود نیاز به یک پایگاه داده دارند
دوره آموزش اکسس - Microsoft Access

Microsoft Access

تفاوت یادگیری به صورت خود آموز با شرکت در دوره های آموزش

هزینه یادگیری به صورت دوره بیشتر از خود آموزی است، اما در یادگیری به صورت خود آموز، فرد خودش تنهاست و اگر به مشکلی برخورد کند، کسی نیست که در لحظه به کمک او بیاید و پشتیبانش باشد. دوره های آموزش معمولا وقت بیشتری را نسبت به روش خود آموز برای شما ذخیره می کند. همچنین مطالب و سر فصل ها در دوره های آموزش سازمان یافته تر و هدفمند تر هستند. حال اینکه در شیوه خود آموزش خود فرد باید به دنبال مطالب بگردد. همچنین در دوره های آموزش همراه با پشتیبانی، همیشه فردی در کنار شما خواهد بود تا مشکلات شما را رفع کرده و راهنماییتان کند.

پشتیبانی

با تهیه این دوره، شما از پشتیبانی 6 ماهه رایگان نیز برخوردار خواهید شد. بنابراین نگران سوالات و درخواست های خود نباشید. تیم پشتیبانی پی وی لرن در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد. می توانید سوالات خود را از طریق بخش نظرات ویژه که مخصوص پشتیبانی دوره های آموزش پی وی لرن است، مطرح کنید.


با توجه به رفاه حال دانشجویان محترم و شرایط اقتصادی فعلی، سعی داشتیم تا قیمت معقول و مناسبی را برای این دوره درنظر بگیریم. همچنین اگر شما تلاش و پشتکار خودتان را داشته باشید، قطعا این دوره به کار شما خواهد آمد و می توانید سریعا وارد بازار کار شوید. شما با خرید این دوره در واقع نوعی سرمایه گذاری را روی آینده خود انجام می دهید.
شما می توانید تمام سوالات و درخواست های خود را از طریق بخش نظرات ویژه با مدرس دوره و کارشناسان سایت، مطرح کنید و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت خواهید کرد.

فرشته قنبری

فرشته قنبری

(مدرس دوره های آفیس)

فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار با 3سال سابقه تدریس در هنرستان های دولتی . تخصص در تدریس دورس رشته کامپیوتر ،  توانایی زمینه کد نویسی با (CSS ، Html) و در زمینه گرافیک ( Illustrator ،  XD ،Photoshop  ) و در زمینه تولید محتوای الکترویکی (Captivate ، Director ، Auto Play ، SWF)


مبالغ به تومان می باشند.


 • ویژگی های دوره
 • نوع محتوافیلم آموزشی
 • تعداد جلسات7
 • وضعیت دورهتکمیل شده
مبلغ ثبت نام
تومان
تومان
تخفیف
معادل 0 تومان

مزایای خرید یکجا و کامل دوره

 • تخفیف ویژه خرید کل دوره
 • دسترسی به محتوای کامل دوره
 • دسترسی رایگان به آپدیت ها تا ۶ ماه پس از دوره