دوره آموزش سی شارپ
دوره مجازی
تایید فنی
کیفیت دوره
پروژه محور

دوره آموزش سی شارپ

سی شارپ یک زبان برنامه همه منظوره و محصول شرکت Microsoft است. با استفاده از این زبان می توانید بسیاری از برنامه های کامپیوتری را طراحی و توسعه دهید. می توانید انواع برنامه های دسکتاپ و ویندوزی، اپلیکیشن موبایل برای سیستم عامل ویندوز فون و وب اپلیکیشن ها و برنامه نویسی وب را با استفاده از فریم ورک ASP.NET انجام دهید. این دوره با روش پنگوئن تدریس شده است که در واقع با استفاده از حل مسائل مختلف و زیاد، یادگیری را تثبیت می بخشد.

زبان سی شارپ (C# .NET) ، یک زبان برنامه نویسی چند منظوره و چند الگویی است که توسط شرکت مایکروسافت توسعه داده شده است. این زبان در سال 2000 و به عنوان بخشی از خانواده زبان های تکنولوزی دات نت (NET.) توسعه یافت. سی شارپ یک زبان برنامه نویسی مدرن است که از الگو های و روش های مختلف برنامه نویسی به ویژه شئ گرایی استفاده می کند. این زبان از زبان های برنامه نویسی مختلف دیگری مانند ++C/C و به خصوص جاوا تأثیر پذیرفته است. مدیریت حافظه در این زبان بر خلاف سی پلاس پلاس، به طور خودکار و توسط Garbage Collector انجام می می شود. سی شارپ کاربرد های مختلفی دارد و می تواند برای توسع برنامه دسکتاپ ویندوزی، اپلیکیشن موبایل (ویندوز فون) و همچنین وب اپلیکیشن ها با استفاده از فریم ورک ASP.NET استفاده شود. برای نوشتن برنامه ها به این زبان معمولا از محیط توسعه Visual Studio استفاده می شود که در واقع IDE رسمی مایکروسافت برای زبان های خود است و دارای امکانات و ابزار های کاملی می باشد. در این دوره قصد داریم تا این زبان را به روش آموزش پنگوئن و در قالب دوره آموزش سی شارپ به روش پنگوئن به شما عزیزان آموزش دهیم.

آشنایی دوره آموزش سی شارپ به روش پنگوئن

به خواهیم خیلی خلاصه بگوییم، در روش پنگوئن شما با تعداد زیادی مسئله آشنا خواهید شد و آن ها را حل می کنید. تمام این مسئله ها در یک مفهوم مشترک هستند که از این مفهوم برای نتیجه گیری و یادگیری استفاده می شود.

در این دوره شما زبان سی شارپ را از صفر شروع کرده و تا بخش پیشرفته ادامه می دهید. به همین دلیل، این دوره هم برای کسانی که با برنامه نویسی آشنایی قبلی نداشته اند و هم برای کسانی که تجربه برنامه نویسی حتی با سی شارپ را داشته اند، مفید است. شما با انواع داده ها و متغیر ها، توابع، دستورات شرطی، عملگر ها، حلقه ها، آرایه ها، کلاس ها و شئ گرایی، ماتریکس ها و … آشنا خواهید شد. همچنین در انتهای دوره شما درگیر یک پروژه عملی خواهید شد که به یادگیری بیشتر آموخته ها کمک می کند.

دوره آموزش سی شارپ به روش پنگوئن

دوره آموزش سی شارپ به روش پنگوئن

پیش نیاز دوره

همانطور که اشاره کردیم، این دوره از سطح مقدماتی شروع شده و به سمت سطح پیشرفته حرکت می کند. بنابراین برای تمامی کاربران چه با دانش برنامه نویسی کم یا هیچ و چه با دانش زیاد، مناسب است.

پس از یادگیری دوره قادر به انجام چه کار هایی هستیم؟

پس از پایان دوره شما با مفاهیم زبان #C آشنا شده و می توانید انواع برنامه ها را با استفاده از آن بنویسید. همچنین می توانید با یادگیری کتابخانه های رابط گرافیکی کاربر (GUI) برای برنامه های خود ظاهری زیبا بسازید. اگر می خواهید به عنوان برنامه نویس وب و back end شروع کنید، پس از این دوره باید فریم ورک ASP.NET را فرا گرفته و پس از آن اقدام به ساخت انواع وب اپلیکیشن ها کنید.

تفاوت یادگیری به صورت خود آموز با شرکت در دوره های آموزش

هزینه یادگیری به صورت دوره بیشتر از خود آموزی است، اما در یادگیری به صورت خود آموز، فرد خودش تنهاست و اگر به مشکلی برخورد کند، کسی نیست که در لحظه به کمک او بیاید و پشتیبانش باشد. دوره های آموزش معمولا وقت بیشتری را نسبت به روش خود آموز برای شما ذخیره می کند. همچنین مطالب و سر فصل ها در دوره های آموزش سازمان یافته تر و هدفمند تر هستند. حال اینکه در شیوه خود آموزش خود فرد باید به دنبال مطالب بگردد. همچنین در دوره های آموزش همراه با پشتیبانی، همیشه فردی در کنار شما خواهد بود تا مشکلات شما را رفع کرده و راهنماییتان کند.

پشتیبانی

با تهیه این دوره، شما از پشتیبانی 6 ماهه رایگان نیز برخوردار خواهید شد. بنابراین نگران سوالات و درخواست های خود نباشید. تیم پشتیبانی پی وی لرن در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد. می توانید سوالات خود را از طریق بخش نظرات ویژه که مخصوص پشتیبانی دوره های آموزش پی وی لرن است، مطرح کنید.


بله، در انتهای این دوره یک پروژه پایانی کاملا کاربردی و واقعی درنظر گرفته شده است که مدرس با توجه به محتوای دوره اقدام به پیاده سازی آن می کند
شما می توانید تمام سوالات و درخواست های خود را از طریق بخش نظرات ویژه با مدرس دوره و کارشناسان سایت، مطرح کنید و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت خواهید کرد.

محمد متین قادری

محمد متین قادری

(مهندسی کامپیوتر)

  درباره مدرس محمد متین قادری کارشناس مهندسی کامپیوتر، علاقه مند به تدریس و ابداع کننده روش پنگوئن برای آموزش برنامه نویسی رشته تحصيلي مهندسی کامپیوتر خلاصه سوابق شغلی طراح و پشتیبان سایت همکاری در شرکت شهر آنلاین همکاری در شرکت کریپتوداریک پروژه های انجام شده سازنده اکسپرت معامله گر بازارهای مالی بین المللی ساخت […]


مبالغ به تومان می باشند.


  • ویژگی های دوره
  • نوع محتوافیلم آموزشی
  • حجم دوره1.24 GB
  • تعداد جلسات27
  • وضعیت دورهتکمیل شده
مبلغ ثبت نام
تومان
تومان
تخفیف
معادل 0 تومان

مزایای خرید یکجا و کامل دوره

  • تخفیف ویژه خرید کل دوره
  • دسترسی به محتوای کامل دوره
  • دسترسی رایگان به آپدیت ها تا ۶ ماه پس از دوره