دوره آموزش افتر افکت
دوره مجازی
تایید فنی
کیفیت دوره
پروژه محور

دوره آموزش افتر افکت

نرم افزار افتر افکت برای ایجاد کار های گرافیکی و ترکیب آن با سایر زمینه ها از جمله دنیای واقعی استفاده می شود. از کاربرد های آن می توان به ساخت جلوه های ویژه کامپیوتری فیلم ها، موشن گرافیک و انواع تیزر های تبلیغاتی اشاره کرد. در این دوره شما با محیط، ابزار ها، امکانات و قابلیت های مختلف و همچنین اسکریپت ها و پلاگین های نرم افزار Adobe After Effect آشنا و به آن ها تسلط پیدا خواهید کرد. با گذارندن این دوره شما توانایی ایجاد انواع جلوه های ویژه برای ویدیو ها و فیلم ها و همچنین خلق آثار گرافیکی زیبایی را خواهید داشت.

نرم افزار افتر افکت (Adobe After Effects) ، که توسط شرکت ادوبی توسعه داده شده است، یک نرم افزار گرافیکی و ویرایش فیلم، ویدیو و محتوای تصویری است که از کاربرد های آن می توان به ایجاد و ویرایش جلوه های ویژه فیلم ها، موشن گرافیک و کامپوزیت اشاره کرد. این نرم افزار کاربرد بسیار گسترده در زمینه فیلم سازی دارد و بسیاری از جلوه های ویژه و به اصطلاح کامپیوتری فیلم های معروف، با این نرم افزار ساخته شده اند. به لطف پلاگین های آن، افتر افکت بسیار منعطف بوده شما تقریبا قادر به انجام هر کاری در حوزه مربوط به این نرم افزار هستید. همچنین می توانید ویدیو ها و تیزر های تبلیغاتی را با استفاده از موشن گرافیک ایجاد کنید.
در دوره آموزش افتر افکت ، شما ابتدا با محیط کلی نرم افزار آشنا شده و سپس یاد میگیرید تا چگونه از ابزار ها و امکانات آن برای ویرایش و افکت گذاری بر روی ویدیو، استفاده کنیم.

آشنایی با دوره آموزش افتر افکت

در دوره آموزش افتر افکت شما ابتدا با محیط برنامه آشنا شده و سپس نحوه کار با هر یک از ابزار ها و قسمت های مختلف از جمله لایه ها، انواع افکت ها، دوربین و فضای سه بعدی، Expression ها، لایه بندی در فتوشاپ و ایلستریتور پلاگین ها و اسکریپت های معروف را خواهید آموخت. همچنین در انتها پریمیر و ادیشن نیز معرفی خواهند شد.

پیش نیاز های دوره آموزش افتر افکت

 • این دوره با توجه به اینکه به صورت کامل و از پایه تا پیشرفته می باشد پیش نیاز خاصی ندارد و کاربران می توانند در کنار این دوره مقالات این دوره ها را هم مشاهده نمایند
 • داشتن یک سیستمی که بتواند تنها نرم افزار افتر افکت را به راحتی اجرا کند، کافیست
 • کار های گرافیکی و ویرایش به دانش قبلی خاصی ندارد. تنها کمی خلاقیت کافیست تا بهترین کار ها را داشته باشید
 • و از همه مهم تر، تلاش و پشتکار

پس اتمام دوره قادر به انجام چه کاری هستم؟

 • شما می توانید انواع فیلم ها و ویدیو را افکت گذاری کرده و جلوه های ویژه به آن ها بدهید
 • می توانید بر روی انواع ویدیو های شخصی افکت گذاشته و آثار زیبایی خلق کنید
 • با استفاده از پلاگین ها و اسکریپ های بسیاری زیادی که دارد، می توانید کار های بسیار متفاوت و خلاقانه ای ایجاد کنید
 • همچنین می توانید در شرکت هایی که در زمینه فیلم سازی، گرافیک بصری و تبلیغات فعالیت می کنند، استخدام شده و کسب درآمد کنید

این دوره مناسب چه کسانی است؟

 • کسانی که به جلوه های ویژه و افکت های کامپیوتری و ترکیب گرافیک و فیلم واقعی علاقه دارند
 • کسانی که می خواهند برای انواع فیلم ها جلوه های ویژه و کامپیوتری بسازند
 • کسانی که قصد دارند تا تیزر های تبلیغاتی، آموزشی، اجتماعی و … بسازند
 • کسانی که قصد ورود به بازار کار حوزه فیلم سازی و ویرایش آن را دارند

تفاوت یادگیری به صورت خود آموز با شرکت در دوره های آموزش

هزینه یادگیری به صورت دوره بیشتر از خود آموزی است، اما در یادگیری به صورت خود آموز، فرد خودش تنهاست و اگر به مشکلی برخورد کند، کسی نیست که در لحظه به کمک او بیاید و پشتیبانش باشد. دوره های آموزش معمولا وقت بیشتری را نسبت به روش خود آموز برای شما ذخیره می کند. همچنین مطالب و سر فصل ها در دوره های آموزش سازمان یافته تر و هدفمند تر هستند. حال اینکه در شیوه خود آموزش خود فرد باید به دنبال مطالب بگردد. همچنین در دوره های آموزش همراه با پشتیبانی، همیشه فردی در کنار شما خواهد بود تا مشکلات شما را رفع کرده و راهنماییتان کند.

پشتیبانی

با تهیه این دوره، شما از پشتیبانی 6 ماهه رایگان نیز برخوردار خواهید شد. بنابراین نگران سوالات و درخواست های خود نباشید. تیم پشتیبانی پی وی لرن در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد. می توانید سوالات خود را از طریق بخش نظرات ویژه که مخصوص پشتیبانی دوره های آموزش پی وی لرن است، مطرح کنید.با توجه به رفاه حال دانشجویان محترم و شرایط اقتصادی فعلی، سعی داشتیم تا قیمت معقول و مناسبی را برای این دوره درنظر بگیریم. اگر شما تلاش و پشتکار خودتان را داشته باشید، قطعا این دوره به کار شما خواهد آمد و می توانید سریعا وارد بازار کار شوید. شما با خرید این دوره در واقع نوعی سرمایه گذاری را روی آینده خود انجام می دهید.
شما می توانید تمام سوالات و درخواست های خود را از طریق بخش نظرات ویژه با مدرس دوره و کارشناسان سایت، مطرح کنید و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت خواهید کرد.

معصومه طاهری

معصومه طاهری

(مهندسی تکنولوژی نرم افزار)

درباره مدرس فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار هستم در حوزه های مختلف تدریس کرده ام و با شیوه های مختلف تدریس آشنایی دارم. رشته تحصیلی کارشناسی مهندسی تکنولوژی نرم‌افزار خلاصه سوابق شغلی 18 سال سابقه تدریس در فنی و حرفه ای 4 سال سابقه تدریس در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران  مسئول […]


مبالغ به تومان می باشند.


 • ویژگی های دوره
 • نوع محتوافیلم آموزشی
 • وضعیت دورهدر حال برگذاری
مبلغ ثبت نام
تومان
تومان
تخفیف
معادل 0 تومان

مزایای خرید یکجا و کامل دوره

 • تخفیف ویژه خرید کل دوره
 • دسترسی به محتوای کامل دوره
 • دسترسی رایگان به آپدیت ها تا ۶ ماه پس از دوره
تخفیف ویژه رمضان

5 تا 70 درصد تخفیف ویژه ماه رمضان